Careers

Contact

tel. +47 9180 3090

Survey Engineer

Apply Capnor Poland Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się skanowaniem laserowym i świadczącą usługi inżynierskie. Przedsiębiorstwo jest częścią grupy Apply Capnor, do której należy również norweska firma Apply Capnor AS. Nasze usługi skierowane są do dużych międzynarodowych przedsiębiorstw związanych z przemysłem wydobywczym, rafineryjnym i petrochemicznym.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier Geodeta
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• wykonywanie pomiarów obiektów przemysłowych za pomocą skanera laserowego i tachimetru
• opracowywanie danych pomiarowych
• tworzenie modeli 3D
• przygotowywanie dokumentacji 2D w zakresie:
- rysunków aranżacyjnych
- rysunków izometrycznych rurociągów

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe geodezyjne
• minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu pomiarów w terenie (mile widziane doświadczenie w obsłudze budów)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość środowiska CAD
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
• mile widziana znajomość oprogramowania CYCLONE lub LFM
• mile widziana umiejętność tworzenia animacji 3D
• mile widziane uprawnienia geodezyjne

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem norweskim
• atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
• pełen pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na powyższym stanowisku
• dobrą atmosferę w pracy
• możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim na adres e-mail: W temacie wiadomości bardzo prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ACPIG-5 oraz imienia i nazwiska.

Kandydatów prosimy również o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.